Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'10" |
| Weight | 152 lbs |
| Wingspan | 5'11" |
| Standing Reach | 7'0" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 150 lbs |
| Squat | 185 lbs |
| Deadlift | 225 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.2 sec |