Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 2.8 |
| ACT | 18 |
| Height | 6'2" |
| Weight | 205 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Standing Reach | 5'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 265 lbs |
| Squat | 525 lbs |
| Deadlift | 250 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.58 sec |
| Vertical Jump | 32'0" |
| Broad Jump | 4'6" |
| Shuttle | 4.34 sec |