Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.8 |
| ACT | 24 |
| Height | 6'2" |
| Weight | 194 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.98 sec |
| Vertical Jump | 24'0" |
| Broad Jump | 8'9" |
| Shuttle | 5 sec |