Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3 |
| Height | 5'7" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 5'7" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 170 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 365 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |
| Vertical Jump | 24'0" |