Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'9" |
| Weight | 155 lbs |
| Wingspan | 5'9" |
| Standing Reach | 7'6" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 190 lbs |
| Squat | 245 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.8 sec |
| Vertical Jump | 32'0" |
