Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.8 |
| Honors Classes | earth environmental, world history, and math 1 |
| Height | 5'9" |
| Weight | 150 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 165 lbs |
| Squat | 240 lbs |
| Deadlift | 230 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.98 sec |
| Vertical Jump | 26'0" |
| Broad Jump | 6'11" |