Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'10" |
| Weight | 225 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 170 lbs |
| Squat | 290 lbs |
| Deadlift | 345 lbs |
| Vertical Jump | 21'0" |
| Broad Jump | 8'8" |