Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 7'11" |
| Weight | 500 lbs |
| Wingspan | 6'7" |
| Standing Reach | 6'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 250 lbs |
| Squat | 575 lbs |
| Deadlift | 600 lbs |