Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'2" |
| Weight | 175 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Standing Reach | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 345 lbs |
| Deadlift | 245 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.5 sec |
| Vertical Jump | 25'0" |




