Chrishawn Young's Bio
Bio
I’m a leader first, I will acknowledge my own mistakes before blaming it someone else. I’m looking to be the best and I will work towards it.
I’m a leader first, I will acknowledge my own mistakes before blaming it someone else. I’m looking to be the best and I will work towards it.
| GPA | 3.6 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 151 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 165 lbs |
| Squat | 285 lbs |
| Deadlift | 300 lbs |
| Vertical Jump | 32'0" |