Patrick Dean's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Freshman • 2029 |
| Teams | #0 • GK |
| Club Teams | Bull City Football Club U17 Triangle United Blues 16U Durham Blues |
| Height | 6'0" |
| Weight | 170 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 165 lbs |
| Squat | 295 lbs |
| Deadlift | 345 lbs |
| Vertical Jump | 21'0" |
| Broad Jump | 7'10" |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|