Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'11" |
| Weight | 180 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 380 lbs |
| Deadlift | 380 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.72 sec |
| Vertical Jump | 32'0" |
| Broad Jump | 9'5" |
| Shuttle | 3.9 sec |