Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'8" |
| Weight | 165 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 300 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 5 sec |
| Broad Jump | 8'7" |
| Shuttle | 4.12 sec |
2xPlayer of the Game