Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 1.2 |
| ACT | 5 |
| SAT | 1600 |
| Height | 4'1" |
| Weight | 550 lbs |
| Wingspan | 7'11" |
| Standing Reach | 5'4" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| 40 Yard Dash | 12.4 sec |
| Vertical Jump | 4'0" |
| Broad Jump | 2'1" |
| Shuttle | 10.1 sec |