Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'7" |
| Weight | 198 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Standing Reach | 7'8" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 291 lbs |
| Deadlift | 350 lbs |
| 40 Yard Dash | 5 sec |