Addison Granger's Bio
| Plays | Volleyball |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #12 • MH, OH |
| Club Teams | 16 Black 16s Carolina Select Volleyball Club |
| Height | 6'1" |
| Weight | 160 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Vertical Jump | 24'0" |
| Jersey |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
2xPlayer of the Game