Garrison Simpson's Bio
Bio
Graduating in 2027 plays soccer, basketball, baseball
Graduating in 2027 plays soccer, basketball, baseball
| Height | 6'0" |
| Weight | 145 lbs |
| Wingspan | 5'11" |
| Standing Reach | 7'6" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 200 lbs |
| Squat | 250 lbs |
| Deadlift | 275 lbs |
| Vertical Jump | 33'0" |
| Broad Jump | 2'2" |