Breshen Bennett's Bio
Bio
Ill make anything look like work
Ill make anything look like work
| GPA | 3.3 |
| Honors Classes | Math 4 Honors, English 4 Honors, and Finaces Honors |
| Height | 6'3" |
| Weight | 185 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 225 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.5 sec |
| Vertical Jump | 33'0" |
| Broad Jump | 8'10" |
| Shuttle | 4.57 sec |




