Jayden Olden's Bio
| Plays | Wrestling, Football, Baseball |
| Class Year | Graduated 2024 |
| Teams | #11 • OLB #11 • C, RHP, OF • Captain |
| GPA | 3.4 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 220 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 415 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.65 sec |

3xPlayer of the Game 
1xPlayer of the Game