Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'1" |
| Weight | 220 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 315 lbs |
| Squat | 435 lbs |
| Deadlift | 535 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Vertical Jump | 28'0" |
| Broad Jump | 9'0" |

