Caleb Locklear's Bio
Bio
Dedicated student-athlete putting God first in everything I do. Focused on constant improvement, hard work, and never giving up on or off the field.
Dedicated student-athlete putting God first in everything I do. Focused on constant improvement, hard work, and never giving up on or off the field.
| GPA | 2.06 |
| Height | 5'3" |
| Weight | 135 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 255 lbs |
| Squat | 385 lbs |
| Deadlift | 475 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |




