Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'4" |
| Weight | 155 lbs |
| Wingspan | 6'5" |
| Standing Reach | 8'8" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 115 lbs |
| Squat | 205 lbs |
| Deadlift | 225 lbs |
| Broad Jump | 9'6" |