Isaiah Thomas's Bio
Bio
I am 17 years old and maintain a GPA of 3.125. I enjoy playing football and learning new skills on and off the field.
I am 17 years old and maintain a GPA of 3.125. I enjoy playing football and learning new skills on and off the field.
| GPA | 3.13 |
| ACT | 21 |
| Height | 5'11" |
| Weight | 156 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 170 lbs |
| Squat | 260 lbs |
| Deadlift | 325 lbs |


