Will Dittmar's Bio
| Plays | Lacrosse, Basketball |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #7 • A #22 • F |
| GPA | 4.3 |
| Honors Classes | Honors Biology , Honors English 1, Honors Math 1, Honors Math 2, Honors World History, and Honors Math 3 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 145 lbs |
| Wingspan | 7'3" |
| Standing Reach | 7'8" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Right |