Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4.2 |
| AP Classes | AP Psychology , AP Seminar, AP Research , AP Biology, AP World History, AP Language , and AP Literature |
| Honors Classes | Honors Anatomy, Honors English, Pre Calculus Honors, and Honors Animal Science |
| Height | 5'9" |
| Wingspan | 5'10" |
| Standing Reach | 5'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 55 lbs |
| Squat | 120 lbs |
| Year Joined |
|
| Location |
|
2xPlayer of the Game