Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'1" |
| Weight | 280 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 265 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 363 lbs |
| 40 Yard Dash | 6.1 sec |
| Vertical Jump | 20'0" |
| Shuttle | 4.88 sec |




