Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.4 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 185 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 395 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.13 sec |
| Broad Jump | 8'1" |

