Maclain Bailey's Bio
| Plays | Soccer, Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #10 • FORW, HB #10 • WR, CB, K |
| Club Teams | Choas U18 Columbus Soccer Club |
| Height | 5'10" |
| Weight | 161 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 175 lbs |
| Squat | 345 lbs |
| Deadlift | 310 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|