Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'2" |
| Weight | 180 lbs |
| Wingspan | 6'6" |
| Standing Reach | 7'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 380 lbs |
| Deadlift | 375 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.33 sec |
| Vertical Jump | 39'0" |
| Broad Jump | 9'7" |
| Shuttle | 6.68 sec |