Rhodee Hill's Bio
Bio
Football #2 on the feild #1 in my heart.
Football #2 on the feild #1 in my heart.
| Height | 6'1" |
| Weight | 190 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 240 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 470 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |
| Vertical Jump | 31'0" |
| Broad Jump | 9'0" |
| Shuttle | 4.06 sec |