Blake Robb's Bio
| Plays | Basketball, Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #60 • T, G |
| Height | 6'2" |
| Weight | 200 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Standing Reach | 7'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 200 lbs |
| Squat | 350 lbs |
| Deadlift | 250 lbs |
| Vertical Jump | 12'0" |