Anna Champion's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #13 • MF |
| Club Teams | Omaha United SC 2008G Black U16 Omaha United SC 2008G Black |
| GPA | 2.8 |
| Height | 5'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 75 lbs |
| Squat | 150 lbs |




| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|