Gooy Tip's Bio
Bio
Im the absolute goat, idk what you guys say about me but I'm over here with my fried chicken and watermelon
Im the absolute goat, idk what you guys say about me but I'm over here with my fried chicken and watermelon
| GPA | 0.3 |
| ACT | 5 |
| SAT | 300 |
| AP Classes | AP Physical Science |
| Honors Classes | Honors Health |
| Height | 6'7" |
| Weight | 195 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| 40 Yard Dash | 6 sec |
| Vertical Jump | 7'0" |
| Broad Jump | 6'7" |
| Shuttle | 6.7 sec |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|