Harrison Karpf's Bio
| Plays | Swimming, Cross Country |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | |
| Club Teams | Brownell Talbot Raiders N/A Brownell Talbot Aquatics |
| Height | 6'0" |
| Weight | 135 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|