Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'11" |
| Weight | 195 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 255 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.79 sec |
| Vertical Jump | 35'0" |
| Broad Jump | 9'4" |
