Brock McCarter's Bio
| Plays | Basketball, Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #23 • SG, SF #1 • TE, WR |
| Club Teams | Nebraska Chaos 8th Grade Nebraska Chaos |
| Height | 6'5" |
| Weight | 180 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 275 lbs |
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|