Trevor Trimble's Bio
| Plays | Basketball, Football, Baseball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #23 • RB, DB |
| GPA | 4 |
| ACT | 23 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 160 lbs |
| Standing Reach | 7'8" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.8 sec |
| Vertical Jump | 30'0" |