Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.6 |
| ACT | 22 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 214 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 355 lbs |
| Deadlift | 440 lbs |
| Vertical Jump | 24'0" |