Aidan Jones's Bio
| Plays | Basketball, Football |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #10 • Captain #9 • QB, SS |
| Height | 6'2" |
| Weight | 190 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 335 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.87 sec |
| Vertical Jump | 31'0" |
| Broad Jump | 8'0" |