Kamryn Steinhauer's Bio
| Plays | Basketball, Volleyball |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #20 • F #22 • OH |
| Club Teams | N/A 14s South Central |
| GPA | 4 |
| Height | 5'10" |
| Wingspan | 6'1" |
| Standing Reach | 7'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 125 lbs |
| Squat | 265 lbs |
| Vertical Jump | 23'0" |
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|