Brady Singer's Bio
| Plays | Football, Baseball, Basketball |
| Class Year | Graduated 2024 |
| Teams | #22 • RB, LB |
| Height | 5'11" |
| Weight | 205 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 335 lbs |
| Squat | 525 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.62 sec |
| Vertical Jump | 35'0" |
| Broad Jump | 9'3" |
| Shuttle | 4.18 sec |