Caleb Eldridge's Bio
Bio
40 meter dash - 4.7 Vertical - 24 in
40 meter dash - 4.7 Vertical - 24 in
| GPA | 3.33 |
| ACT | 26 |
| Height | 6'2" |
| Weight | 230 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 240 lbs |
| Squat | 400 lbs |
| Deadlift | 550 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |
| Vertical Jump | 28'0" |
| Shuttle | 4.75 sec |


