Gabriel Valentin's Bio
Bio
Outfielder/3rd baseman
Outfielder/3rd baseman
| GPA | 3.3 |
| Honors Classes | Honors History and Honors English |
| Height | 5'10" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 190 lbs |
| Squat | 300 lbs |
| Deadlift | 350 lbs |
