Abe Eboda's Bio
Bio
you will get 1000% of me.
you will get 1000% of me.
| GPA | 3.42 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 235 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Standing Reach | 6'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 495 lbs |
| Deadlift | 515 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.873 sec |
| Broad Jump | 8'8" |
| Shuttle | 4.543 sec |





