Dean Aly's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #15 • FORW |
| Club Teams | PSV U16 JFC |
| Height | 5'8" |
| Weight | 145 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 185 lbs |
| Deadlift | 185 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|