Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'10" |
| Weight | 156 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| Vertical Jump | 34'0" |
| Shuttle | 4.856 sec |