Ryan Bock's Bio
| Plays | Football |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #14 • WR, DB |
| GPA | 3.8 |
| Honors Classes | Honors Physics 1, Honors English 1, Honors Algebra 1, and Honors Latin 1 |
| Height | 5'8" |
| Weight | 155 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 190 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 365 lbs |
| 40 Yard Dash | 5 sec |