Hunter Hoffman's Bio
| Plays | Football, Lacrosse |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #9 • TE, OLB #51 • D, LSM |
| Club Teams | Devils N/A True New Jesery |
| GPA | 4.1 |
| Honors Classes | English 2 Honors, US History Honors, Chemistry Honors, and Dynnamics Honors |
| Height | 5'10" |
| Weight | 160 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 195 lbs |
| Squat | 335 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|