Corbin Bencomo's Bio
| Plays | Soccer, Baseball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | |
| Club Teams | Rio Rapids Lightening U16 Rio Rapids Lightening |
| GPA | 3.4 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 152 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 155 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|