Ethan Marquez's Bio
| Plays | Baseball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #17 • 3B, RHP |
| Club Teams | 18U Albuquerque Baseball Academy |
| GPA | 3.9 |
| AP Classes | Language and Comp and Pre Calculus |
| Height | 6'2" |
| Weight | 180 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|